Stále přidáváme zboží do e-shopu. Pokud něco nenajdete. Kontaktujte nás pro individuální nabídku.

6000-2RSR ZVL Jednořadé kuličkové ložisko

Kód: 110020004
Neohodnoceno
Značka: ZVL
24,37 Kč / ks 29,49 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Jednořadé kuličkové ložisko s kontaktním plastovým krytím na obou stranách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuličková ložiska jsou velmi univerzální. Jsou vhodná pro vysoké a velmi vysoké otáčky, mohou přenášet radiální i axiální zatížení v obou směrech a vyžadují jen minimální údržbu.

Jednořadá kuličková ložiska jsou nejrozšířenějším druhem ložisek. Označení ložisek: odkrytá (bez označení), 2Z (ZZ) krytá plechem (bezkontaktní těsnění), 2RS (EE,LLU,DDU) krytá plastem (kontaktní těsnění), N drážka na vnějším kroužku, NR drážka na vnějším kroužku s pojistným kroužkem. Ložiska se zvýšenou radiální vůlí se značí C3 nebo C4, nerezová mají označení W nebo S, K kuželová díra vnitřního kroužku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednořadá
vnitřní průměr (mm): 10
vnější průměr (mm): 26
šířka (mm): 8
krytování: 2RS (EE,LLU) – kontaktní krytování plastem
radiální vůle: normální
materiál klece: ocel
vnitřní otvor: válcový
přesnost: normální
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Ložiska 10.7.2024 08:03
Dobrý den,rád bych věděl jaký,popřípadě v čem je jiné ložisko 6210-2RSR oproti 6210-2RS děkuji za odpověď,s přátelským pozdravem Jirka
Odpovědět
JC Avatar autora 2RS vs 2RSR 10.7.2024 08:22
Dobrý den Jirko, teoreticky žádný zásadní rozdíl tam není. Ložiska s těsněním 2RS se vyrábějí v provedení se zaobleným osazením na vnitřním kroužku kam dosedá těsnění. Naopak 2RSR nemá vybrání, ale je broušený pomocný průměr vnitřního kroužku na který dosedá těsnění. Pro lepší ilustraci zde obrázek: https://www.loziskaaurednik.cz/user/documents/upload/rsr.png S pozdravem Jan Chvojka

Hlavním posláním společnosti ZVL SLOVAKIA, a.s. je poskytovat spolehlivé a efektivní řešení a výrobky vysoké kvality zákazníkům z oblasti ložiskového průmyslu. O kvalitě a spokojenosti zákazníků svědčí skutečnost, že více než 86% produkce je exportováno do celého světa. S 50ti letými zkušenostmi v oboru se řadíme k významným hráčům ve výrobě ložisek a komponentů pro nejrůznější průmyslové aplikace a pomáháme dosahovat vysokou kvalitu výstupů na úrovni světového standardu. Jsme stabilním partnerem pro významné OEM výrobce strojů a zařízení a prostřednictvím vybudované silné distribuční sítě obsluhujeme zákazníky v různých průmyslových odvětvích. Našim zákazníkům nabízíme komplexní sortiment ložisek tradiční evropské značky ZVL. Ochranná známka ZVL je registrovaná ve více než 90ti krajinách světa a neustále ji globálně posilujeme zejména rozšiřováním nabídky výrobkového portfolia.